Lot widokowy motoparalotnią od 159 zł z Paralotnie Poznań

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 15 min

Pilot ma za sobą kilka tysięcy lotów oraz posiada wszystkie wymagane uprawnienia oraz badania lekarskie. Cały sprzęt wykorzystywany do lotów posiada certyfikację oraz aktualne dopuszczenie do lotów. Firma jest jednym z zaledwie niewielu podmiotów w Polsce, posiadających sprzęt spełniający wymagania do lotów wieloosobowych motoparalotnią (zgodnie z polskim prawem).


W skrócie

Lot motoparalotnią nad rozlewiskami Warty w tandemie z licencjonowanym pilotem

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Przeciwwskazania medyczne: padaczka, choroby serca. Ograniczenia wiekowe: minimum 18 lat. Ograniczenia wagowe: maksimum 95 kg. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia usługi wideofilmowania w cenie 50 zł. Lot uzależniony jest od warunków pogodowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj. https://paralotniepoznan.pl/rezerwacje/ z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 159 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Długa, 63-100 Zbrudzewo, WIELKOPOLSKA

Strona firmowa