Konsultacja (29,99 zł) lub zabieg podologiczny (od 59,99 zł) w gabinecie Nowakowski Massage

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz (podolog)

W ofercie do wyboru:

  • konsultacja podologiczna: omówienie zmian na stopach i propozycja terapii
  • podstawowy zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie standardowych zrogowaceń, skrócenie i opiłowanie paznokci, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów okołopaznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego
  • specjalistyczny zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie odcisków, modzeli, brodawek, rogowca, pękających pięt, rozpadlin, skrócenie i opiłowanie paznokci zmienionych chorobowo, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów paznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego/leczniczego.

W skrócie

Okazja, by dobrać odpowiednią terapię i zadbać o stan oraz wygląd stóp dzięki profesjonalnym zabiegom podologicznym

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 348 201. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Brak możliwości rezerwacji za pośrednictwem Booksy (takie rezerwacje będą odrzucane). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy (dodatkowa opłata 20 zł uiszczana na miejscu). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
od 29,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Targ Rybny 4, 70- 535 Szczecin

Strona firmowa