Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz - złuszczający w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Fale radiowe lifting twarzy

Zabieg liftingujący skóry twarzy na poziomie skóry właściwej. Zabieg podczas którego używane są fale biopolarne, które powodują powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Możliwym efektem jest odzyskanie przez skórę sprężystości i elastyczności.

Fale radiowe redukcja tkanki tłuszczowej podbródka

Zabieg z użyciem fal radiowych multipolarnych powodujących podgrzanie tkanki do temperatury 45-60 stopni i rozbicie komórek tłuszczowych w określonych partiach ciała. Możliwym efektem jest wyszczuplenie obszaru zabiegowego.

Fale radiowe redukcja tkanki tłuszczowej ramion tzw. pelikanów

Zabieg z użyciem fal radiowych multipolarnych powodujących podgrzanie tkanki do temperatury 45-60 stopni i rozbicie komórek tłuszczowych w określonych partiach ciała. Możliwym efektem jest wyszczuplenie obszaru zabiegowego.

Fale radiowe lifting szyi

Zabieg liftingujący skóry twarzy na poziomie skóry właściwej. Zabieg podczas którego używane są fale biopolarne,które powodują powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Możliwym efektem jest odzyskanie przez skórę sprężystości i elastyczności.

Fale radiowe pozwalają na wykonanie liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu bez konieczności użycia skalpela. Zabiegi mogą nie tylko niwelować efekty starzenia, ale także zwiększyć gęstość i jędrność skóry czy zredukować tkankę tłuszczową i celulit.


W skrócie

Alternatywa do inwazyjnych zabiegów i bezoperacyjny lifting skóry.

Przeciwwskazania: implanty, rozrusznik serca, metalowe części w ciele. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 456 937. Metoda-fale radiowe. Rekomendowana liczba powtórzeń 6 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
200 zł od 64 zł
Rabat w wysokości: 68%
Oszczędzasz: 136 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wyścigowa 7 budynek Citonet II piętro, 85-740 Bydgoszcz

Strona firmowa