Augustów Medical SPA

Augustów Medical SPA to wyjątkowe miejsce na Podlasiu. Czyste powietrze i okalające obiekt sosnowe lasy, a także bliskie sąsiedztwo jeziora Necko sprawiają, że jest to idealna destynacja na wypoczynek.

Do dyspozycji gości oddano klimatyzowane, komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pokoje, z których każdy wyposażony jest w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, radio, telefon, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wodę oraz balkon. Dodatkowo, pokoje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Cafe & Bar Nad Jeziorem to kameralne miejsce, w którym można delektować się smakiem tradycyjnych potraw. Każde danie przygotowywane jest ze świeżych produktów najwyższej jakości, a nad wszystkim czuwają doświadczeni kucharze.

Działa tu również Pijalnia Ziół i Herbat, w której skosztować można doskonałych naparów, a także skomponować swoją własną herbatę.

W obiekcie przygotowano basen rehabilitacyjny, w którym woda ma temperaturę od 29 do 32 stopni. Basen ma głębokość 1,2 m i jest wyposażony w hydromasaże. Oprócz tego, w strefie wellness znajduje się sauna parowa oraz sauna infrared. Goście mogą także skorzystać z bogatego wachlarza zabiegów upiększających i relaksujących wykonywanych na bazie najlepszych kosmetyków.


W skrócie

Pięknie położony obiekt w bliskim sąsiedztwie jeziora Necko
449 zł od 409 zł
Rabat w wysokości: 9%
Oszczędzasz: 40 zł
Oferta ważna do: 11.12.2018, 01:20
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Jeziora Miasta
Augustów
Podlaskie