Avenue Deluxe Hotel

Avenue Deluxe Hotel**** położony w centralnej części najbardziej znanego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg. Obiekt znajduje się w odległości około 300 metrów od brzegu Morza Czarnego. Unikatowe walory przyrodnicze i piękna piaszczysta plaża sprzyjają wspaniałemu wypoczynkowi razem z najbliższymi. Hotel oferuje komfortowe noclegi, restaurację, bar, duży basen zewnętrzny, strefę saun oraz centrum fitness. To znakomity wybór dla osób pragnących relaksu i wyciszenia blisko morza.

W hotelu do dyspozycji Gości oddano eleganckie i przestronne pokoje z klimatyzacją. Wnętrza wyposażono w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, lodówkę, telefon i balkon. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z kabiną prysznicową.

Hotelowa restauracja proponuje dania kuchni międzynarodowej. Stylowe wnętrza sprzyjają miłej atmosferze przy każdym posiłku. Codziennie podawane są pyszne śniadania, obiady i kolacje w formie urozmaiconego bufetu. Posiłki są przygotowane z lokalnych i świeżych produktów.

Na terenie hotelu znajduje się strefa wellness z dużym basenem rekreacyjnym, przy którym można odpocząć na wygodnych leżakach. Ponadto do dyspozycji jest również strefa saun i łaźnia turecka. Gabinet masażu oferuje szeroki wybór masaży. Natomiast aktywni Goście mogą skorzystać z dobrze wyposażonego Centrum Fitness.


W skrócie

Komfortowy hotel ze strefą Wellness & SPA, położony tylko 300 metrów od Morza Czarnego w popularnym kurorcie
324 zł od 231 zł
Rabat w wysokości: 29%
Oszczędzasz: 93 zł
Oferta ważna do: 20.08.2019, 18:04
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Miasta Zagranica
Słoneczny Brzeg
Bułgaria