Bałtyk, Rugia: pokój dla 2 osób z wyżywieniem HB w Hotelu Staphel

Hotel

Przyjazny rodzinom hotel Staphel znajduje się zaledwie pięć minut od plaży i na skraju lasu. To dobre miejsce dla tych, którzy chcą spędzić wakacje na łonie natury.

Prosto, ale komfortowo urządzone pokoje mają telewizor z płaskim ekranem, a także część wypoczynkową. Łazienki wyposażone są w prysznic i suszarkę do włosów. Posiłki serwowane są w jasnej restauracji.

W słoneczne dni goście mogą cieszyć się ładną pogodą i świeżym powietrzem na tarasie. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe. Hotel dysponuje własną wypożyczalnią rowerów. Goście, którzy mają własne rowery, mogą przechowywać je w zamykanym schowku. Zespół hotelowy chętnie udziela wskazówek na temat najlepszych szlaków turystycznych.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Rugia jest nie tylko największą wyspą w Niemczech, ale także jedną z najpiękniejszych, dzięki licznym zatokom i zapierającym dech w piersiach klifom.
  • Wycieczki na Przylądek Arkona i rejs statkiem na pobliską wyspę Hiddensee.
  • Park Narodowy Jasmund.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój 2-os.), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 1,50 € (13.05.2019-30.09.2019 i 24.12.2019-03.01.2020) i 1 € (01.10.2019-23.12.2019 i 04.01.2020-29.02.2020) za osobę/noc, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 17.05.2019. Więcej informacji tutaj.
od 253,91 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Neu Mukran 27, 18546 Sassnitz, MV

Strona firmowa