Berlin: pokój classic double dla 2 osób ze śniadaniem i dostępem do spa w Titanic Chaussee Berlin 4*

Hotel

Titanic Chaussee Berlin 4* został otwarty w 2016 roku i mieści się w modnej dzielnicy Mitte, pomiędzy Hackeschen Markt i Torstraße, przy której znajdują się liczne bary, kawiarnie i restauracje.

Goście mogą odpocząć w przestronnych, eleganckich pokojach wyposażonych w telewizory z płaskim ekranem, stacje robocze, sejfy, minibary, telefony i urządzenia do przygotowywania gorących napojów. Łazienki wyposażone są w suszarkę do włosów i prysznic ze strumieniem deszczu.

Hotelowa restauracja kusi przysmakami kuchni śródziemnomorskiej, a w hotelowej cukierni oferowane są wyrafinowane specjały. Bar w holu serwuje orzeźwiające napoje i wybrane przekąski.

Można tu również korzystać z zaplecza hotelowego. Na ok. 3000 m² obiekt posiada duży kryty basen z naturalnym światłem, orientalną łaźnię turecką, saunę, łaźnię parową, pokoje relaksacyjne i klub fitness z nowoczesnym sprzętem.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Brama Brandenburska – najbardziej charakterystyczna budowla Berlina stanowiąca dziś symbol zjednoczonych Niemiec.
  • Kopuła Reichstagu – punkt widokowy nad siedzibą parlamentu.
  • Aleja Unter den Linden – ulica znajdująca się w centrum Berlina, w dzielnicy Mitte. Jest uważana za jedną z najpiękniejszych alei miasta.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój classic double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 30 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 13.11.2018. Więcej informacji tutaj.
499,64 zł od 512,12 zł
Rabat w wysokości: 2%
Oszczędzasz: 12,48 zł
Oferta ważna do: 08.10.2019, 00:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Chausseestraße 30, 10115 Berlin, Berlin

Strona firmowa