Blow Up Hall 5050

Blow Up Hall 5050 to awangardowy, efektownie zaprojektowany hotel, mieszczący się w zabytkowych zabudowaniach, należący do kompleksu Starego Browaru. Każdy szczegół hotelu został zaprojektowany tak, by zapewnić jego gościom niepowtarzalne doznania. Blow Up Hall otrzymał nagrodę Top Hotel 2009 w kategorii Design dla najlepszych obiektów hotelowych w Polsce, a także jako jedyny w Polsce prestiżową nagrodę European Hospitality Awards 2012 w kategorii Hotel Technology of the Year. Najnowszym laurem jest nagroda Best Boutique Hotel w Polsce w 2016 r. przyznana przez Haute Grandeur Global Hotel Awards. W hotelu prezentowane są dzieła światowej sławy artystów.

Blow Up Hall to Hotel który nie ma recepcji, a pokoje nie mają numerów. Zamiast klucza goście otrzymują iPhone'a, który umożliwia odnalezienie pokoju i jego otwarcie. Dodatkowo wyposażone w informacje o Blow Up Hall, Starym Browarze i wydarzeniach kulturalnych Poznania iPhone'y, pełnią rolę wirtualnego Concierge obiektu, a ze swoimi gośćmi swobodnie wnikają w tkankę miejską.

Blow Up Hall oferuje swoim gościom zakwaterowanie w nowoczesnych, designerskich pokojach typu Deluxe Boutique, na wyposażeniu którego znajduje się: odbiornik telewizyjny Bang & Olufsen, szybkie Wi-Fi, łóżko rozmiaru king-size, łazienka z kabiną prysznicową oraz osobna toaleta, sejf oraz mini-bar. Widok na atrium hotelu lub ulicę. Na gościa czeka w pokoju talerz świeżych owoców lub pralinek.

Blow Up Hall 5050 ma wiele powodów do dumy. Jednym z nich jest bez wątpienia utrzymana w minimalistycznym stylu hotelowa restauracja. Specjalnością restauracji Blow Up jest kuchnia europejska przyprawiona szczyptą polskiej tradycji. Menu restauracji zawiera kompozycje smakowe, oparte na najwyższej jakości składnikach pochodzących od lokalnych dostawców. Doskonały świeży produkt to gwarancja czystej formy i bogactwa smaku.

Aby stworzyć wspólną platformę dla koneserów cygar i aby umożliwić im realizację filozofii Zino Davidoffa - do dyspozycji gości jedyna w Polsce Loża Davidoffa. W połączeniu z unikalnym wnętrzem artystycznego hotelu Blow Up Hall tworzy niezwykle klimatyczną przestrzeń, która sprzyja niepowtarzalnym spotkaniom. W industrialnych wnętrzach można skosztować unikalnych koktajli na infuzowanych alkoholach oraz egzotycznych i wyszukanych kordialach bezalkoholowych.


W skrócie

Awangardowy, efektownie zaprojektowany i wielokrotnie nagradzany luksusowy butikowy hotel w centrum Poznania
580 zł od 399 zł
Rabat w wysokości: 32%
Oszczędzasz: 181 zł
Oferta ważna do: 19.02.2020, 12:06
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Poznań
Wielkopolskie