Bonvital Hotel

Bonvital Hotel**** to czterogwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie położony w miejscowości Heviz na Węgrzech. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora. Hotel oferuje gościom komfortowe noclegi, strefę wellness, bogatą ofertę zabiegów oraz restaurację i bistro. Jest to świetne miejsce na relaks i odnowę organizmu.

Dla gości przygotowano przestronne i komfortowe pokoje urządzone w nowoczesnym i eleganckim stylu. Wnętrza są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, telefon, indywidualnie sterowaną klimatyzację, minibar. W każdym pokoju znajduje się łazienka z suszarką do włosów, ręcznikami oraz zestawem kosmetyków.

W hotelowej restauracji Appetite oraz bistro Brix podawane są dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Szeroki wybór dań, win i wieczory tematyczne oraz muzyka na żywo to kilka z wielu rzeczy, które oferują te miejsca. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i dobrej jakości składników.

Strefa wellness zapewni gościom doskonałą okazję do relaksu fizycznego i psychicznego. Znajduje się tutaj basen, jacuzzi, grota solna oraz sauna. Oprócz tego można skorzystać z bogatej oferty masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Dla aktywnych gości dostępna jest siłownia.


W skrócie

Czterogwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie położony w miejscowości Heviz na Węgrzech
602 zł od 550 zł
Rabat w wysokości: 9%
Oszczędzasz: 52 zł
Oferta ważna do: 23.03.2019, 19:20
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Jeziora Zagranica
Heviz
Węgry