Borgo I Tre Baroni Resort & SPA

Borgo I Tre Baroni to wyjątkowy obiekt położony sercu Toskanii, w dolinie Casentino. Dzięki swojej unikatowej lokalizacji na terenie Parku Narodowego Casentino Forest, pozwala na podziwianie panoramy doliny i średniowiecznego zamku Poppi.

Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje z zabytkowymi drewnianymi meblami.  Każdy z nich wyposażony jest w: telewizor z płaskim ekranem, WiFi, minibar, telefon i suszarkę do włosów. Hotel przygotował też pokoje SPA z prywatnym jacuzzi, które zapewniają maksimum relaksu i prywatności.  Z niektórych pokoi można podziwiać  piękną włoską panoramę.

Hotelowa restauracja Mater bazuje przede wszystkim na naturalnych produktach Toskanii i Casentino. Karta menu proponuje doskonałe dania skomponowane przez Szefa Kuchni. Na terenie obiektu jest też piwniczna winiarnia z najlepszymi lokalnymi wyrobami.

Goście mogą korzystać ze strefy Wellness&SPA, która składa się z zewnętrznego basenu z panoramicznym widokiem na dolinę Casentino, sauny na podczerwień oraz zabiegów z chromoterapi, aromaterapi i muzykoterapi.

W wolnej chwili można skorzystać z biblioteki, na korytarzu z kamiennym kominkiem.


W skrócie

Wyjątkowy obiekt położony w sercu Toskanii, na terenie Parku Narodowego Casentino Forest
301 zł od 262 zł
Rabat w wysokości: 13%
Oszczędzasz: 39 zł
Oferta ważna do: 19.08.2019, 00:30
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem Zagranica
Poppi
Włochy