Bukowina Tatrzańska: 13 nocy dla 1 lub 2 osób z pełnym wyżywieniem, pakiet rehabilitacyjny i więcej w CWiR Rysy

Pensjonat

Malownicze krajobrazy oraz górski klimat to warunki sprzyjające wypoczynkowi. Właśnie w takim otoczeniu znaleźć można Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy. Blisko stąd do wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych i basenów geotermalnych Terma Bukowina.

Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje wyposażone m.in. w telewizor, radio oraz wygodne meble.

Odwiedzający centrum rekreacyjno-wypoczynkowe korzystać mogą również z krytego basenu, sauny i jacuzzi. Czeka na nich także szeroka gama zabiegów rehabilitacyjnych.

Obiekt jest wpisany do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) oraz jest uprawniony do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Morskie Oko – największe jezioro w Tatrach.
  • Dolina Kościeliska – była ulubioną doliną zbójników i poszukiwaczy skarbów. Dnem doliny płynie malowniczy Kościeliski Potok, a liczne rozgałęzienia zachęcają do długich wypraw.
  • Terma Białka – nowoczesny kompleks, w którym można korzystać z kąpieli termalnych (pozytywnie wpływających na zdrowie), bawić się w aquaparku albo wypoczywać w luksusowej strefie spa & wellness.
  • Białka – jedna z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Przełom Białki, tzw. Skałki, to ścisły rezerwat przyrody.

W skrócie

Ważność Groupon ważny w terminach: 17.03-30.03.2019, 02.04-15.04.2019, 06.05-19.05.2019, 21.05-03.06.2019. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 1 lub 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 18 207 72 24 lub mailowo: [email protected] Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Bukowina Tatrzańska, Polska. Opłata klimatyczna: 1,30 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w pokoju 1-os. dla 1 osoby lub w pokoju 2-os. dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 1 osoba/2 osoby. Maks. obłożenie: 1 osoba/2 osoby. Cena wyjściowa zweryfikowana na stronie internetowej hotelu w dn. 10.12.2018. Więcej informacji na temat cen wyjściowych można znaleźć tutaj. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju 1- lub 2-osobowym. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.
1550 zł od 1190 zł
Rabat w wysokości: 23%
Oszczędzasz: 360 zł
Oferta ważna do: 31.01.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Leśna 20, 34-530 Bukowina Tatrzańska, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa