Dune Beach Resort

Dune Beach Resort to kompleks ekskluzywnych apartamentów położony w Mielnie. Miejsce to wyróżnia się wyjątkową lokalizacją blisko morza i wieloma atrakcjami turystycznymi w pobliżu jak i w samym ośrodku. Jest to idealna lokacja aby odpocząć od codziennego zgiełku i zasięgnąć niezwykłego relaksu nad naszym pięknym Bałtykiem.

Do dyspozycji gości oddano eleganckie i komfortowe apartamenty. Każdy apartament został urządzony w nowoczesnym stylu zapewniającym przede wszystkim wygodę. Każdy gość ma do dyspozycji aneks kuchenny z lodówką, łazienkę, płaski telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

W obiekcie można skorzystać również z usług Dune Restaurant Cafe Lounge, gdzie podawane są dania z zawsze świeżych i nieprzetworzonych produktów. Restauracja posiada dodatkowo menu zawierające dania kuchni norweskiej, jak również specjalne menu dla dzieci.

Dodatkowo w godzinach od 10:00 do 22:00 dostępna jest strefa SPA i wellness. Goście mogą się zrelaksować korzystając z wielu zabiegów lub popływać w basenie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dune Beach Resort posiada również dodatkowe atrakcje, takie jak:

  • plac zabaw dla dzieci
  • degustacja win
  • imprezy kulinarne w tutejszej restauracji
  • zwiedzanie zamku
  • wyścigi gokartów

W skrócie

Nowoczesne i luksusowe apartamenty nad morzem
400 zł od 249 zł
Rabat w wysokości: 38%
Oszczędzasz: 151 zł
Oferta ważna do: 20.10.2018, 00:40
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Miasta
Mielno
Zachodniopomorskie