Duszniki Zdrój, Zieleniec: pokój dla dwojga lub rodziny z wyżywieniem i spa w Ski&Spa Zieleniec

Hotel

Ski&Spa Zieleniec znajduje się na wysokości prawie 1000 m n.p.m., z dala od miejskiego zgiełku. Specyficzny mikroklimat tego miejsca pozytywnie wpływa na kondycję całego organizmu.

Obiekt oddaje do dyspozycji gości miejsca noclegowe (pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe, pokoje 4-osobowe typu studio oraz 6-osobowy apartament). Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV, dostęp do Wi-Fi oraz wygodne meble sprzyjające wypoczynkowi po dniu pełnym wrażeń.

Posiłki podawane są w tutejszej gospodzie – klimatycznym miejscu z drewnianymi meblami i elementami wykończenia. Goście mogą skosztować posiłków kuchni regionalnej i ogólnopolskiej.

Dla odwiedzających przygotowano strefę spa, w której można poczuć klimat Dalekiego Wschodu. Można tutaj skorzystać z sauny suchej, parowej, jacuzzi, groty solnej, światłoterapii IR, aromaterapii i biczów wodnych, zabiegów kosmetycznych czy relaksujących masaży.

Goście Ski&Spa Zieleniec mają dostęp do licznych atrakcji, m.in.: jazdy na nartach lub rowerze, nordic walkingu oraz wspinaczki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować niezapomniane spotkanie przy grillu lub ognisko.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Duszniki-Zdrój – uzdrowisko znane z leczniczych właściwości wód mineralnych i słynnych Festiwali Chopinowskich.
  • Dworek Chopina – corocznie odbywa się tutaj Festiwal Chopinowski.
  • Park Narodowy Gór Stołowych – kusi przepięknym rezerwatem krajobrazowym i tarasami widokowymi.
  • Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt w Górach Stołowych (919 m n.p.m.). Należy do Korony Gór Polski i jest jedną z największych atrakcji turystycznych Sudetów.
  • Spływy pontonowe Przełomem Bardzkim.
  • Dwie kolejki linowe do zwiedzania Gór Orlickich (tuż przy obiekcie).
  • Atrakcyjnie położone pole do gry w disc golfa, znajdujące się na stokach Zieleńca.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój 2-os. lub 2-os. deluxe), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 3,50 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 04.06.2019. Więcej informacji tutaj.
359 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 45%
Oszczędzasz: 160 zł
Oferta ważna do: 25.08.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Zieleniec 69, 57-340 Duszniki-Zdrój

Strona firmowa