Erzsebet Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Erzsebet położony jest w węgierskim mieście Heviz, które znane jest przede wszystkim z największego w Europie jeziora termalnego. Kilka kilometrów od obiektu znajduje się tak zwane "węgierskie morze", czyli jezioro Balaton. Nic więc dziwnego, że hotel ten jest idealną bazą dla osób spragnionych wypoczynku na świeżym powietrzu, w ciekawym otoczeniu.

Do dyspozycji gości oddane zostały klimatyzowane pokoje utrzymane w stylu klasycznym. Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon, radio, sejf, minibar i bezprzewodowy dostęp do internetu.

W eleganckiej hotelowej restauracji dzień zaczyna się od śniadania w formie bogatego bufetu. W menu znalazły się zarówno sztandarowe dania kuchni węgierskiej, jak i specjały ze świata. Przy sprzyjającej aurze, posiłkiem można cieszyć się na słonecznym tarasie. Uzupełnieniem uczty jest szeroki wachlarz trunków, w tym win węgierskich serwowanych w drink-barze.

W hotelu działa strefa SPA & Wellness, w której skorzystać można z łaźni parowej, sauny fińskiej, sauny na podczerwień oraz jacuzzi. Dodatkowo, przygotowano szeroką ofertę zabiegów: rehabilitacyjnych, kosmetycznych, upiększających.


W skrócie

Komfortowy hotel przy największym w Europie jeziorze termalnym
416 zł od 289 zł
Rabat w wysokości: 31%
Oszczędzasz: 127 zł
Oferta ważna do: 14.12.2018, 04:20
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Jeziora Miasta Zagranica
Heviz
Węgry