Folwark Książęcy

Folwark Książęcy to nowocześnie odrestaurowany kompleks folwarczny, którego historia sięga XVIII wieku. Położony jest w samym sercu Borów Dolnośląskich. Nic więc dziwnego, że turyści z całej Polski, a nawet świata przyjeżdżają tu, by cieszyć się atmosferą spokoju i bliskości natury.

W Folwarku dba się o tradycję, dlatego do dyspozycji gości oddane zostały ciekawie i przede wszystkim w przemyślany sposób zaaranżowane pokoje. Dominują tu pastelowe kolory przeplatane ciemnymi akcentami.Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, dostęp do internetu. Dodatkowo, w pokojach typu studio znajduje się aneks kuchenny oraz, w części z nich, antresola o przeznaczeniu sypialnym.

W tutejszej restauracji skosztować można doskonałych dań przygotowywanych z najlepszych produktów. W menu znalazły się m.in. pierogi chłopskie, bigos serwowany w chlebku, żeberka Bartnika na kapuście, zalewajka chrzanowa z jajkiem.

Goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług proponowanych przez centrum SPA zlokalizowane w sąsiadującym z Folwarkiem Zamkiem Kliczków.

W folwarcznej stajni przebywa 10 koni, działa tu też szkółka jeździecka. Jest to więc doskonała okazja do zorganizowania rajdu konnego po okolicy lub przejażdżki po malowniczych Borach. Lasy te są prawdziwym rajem dla grzybiarzy, a swoje zbiory można ususzyć w specjalnym piecu opalanym drewnem.


W skrócie

Odrestaurowany kompleks folwarczny z własną stajnią
300 zł od 249 zł
Rabat w wysokości: 17%
Oszczędzasz: 51 zł
Oferta ważna do: 23.07.2019, 12:40
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem
Osiecznica
Dolnośląskie