Czeskie Beskidy: pokój double/twin dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB i wellness w Beskydsky Hotel Relax

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Beskydsky Hotel Relax znajduje się w malowniczym miejscu na obrzeżach miasta Rožnov pod Radhoštěm, w pobliżu Parku Gibon.

Komfortowe pokoje wyposażone są w część wypoczynkową, telewizję satelitarną i łazienkę. Wszystkie pokoje posiadają balkon.

W hotelowej restauracji serwowane są regionalne i międzynarodowe specjały. Na letnim tarasie, w kawiarni i hotelowym barze serwowane są napoje i przekąski.

Do dyspozycji gości jest także strefa wellness z odkrytym i krytym basenem, sauną i salą fitness. Oferowane są tu również rozmaite masaże i zabiegi kosmetyczne. Na terenie hotelu znajdują się także korty tenisowe i boiska do siatkówki.

Szczegóły zakwaterowania:

Pokój double/twin

  • Standardowe obłożenie: 2 osoby
  • Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko
  • Warunki dla dodatkowych osób:
    • dziecko do 1. roku życia: 5 euro/dziecko/doba w łóżeczku (na życzenie)
    • dziecko od 2 lat: 18 euro/dziecko/doba na dostawce (na życzenie)

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Okolica zachęca do długich wycieczek pieszych i rowerowych. Zimą okoliczne Beskidy są szczególnie popularne wśród miłośników narciarstwa.
  • Skansen wsi wołoskiej − jeden z najstarszych i największych skansenów w Czechach.
  • Zamek Štramberk – ruiny zamku z XIII wieku z wieżą nazywaną Trúba.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double/twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na booking.com w dniu 21.12.2021. Więcej informacji tutaj.
od 248,8 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Lesní 1689, 75-661 Rožnov pod Radhoštěm

Strona firmowa