Gronie Ski & Bike

Gronie Ski & Bike to ośrodek noclegowy stworzony z myślą o tych, którzy kochają aktywność w terenie, a po powrocie chcą solidnie wypocząć. Latem szczególnie serdecznie witani są miłośnicy wędrówek górskich i rowerzyści, dla których przygotowano przechowalnię rowerów, samoobsługowy serwis rowerowy oraz myjkę dla rowerów, zimą zaś obiekt zaprasza w swe progi narciarzy, którzy mogą cieszyć się bliskością kolei gondolowej największego kompleksu narciarsko-rowerowego Szczyrk Montain Resort.

W 2-osobowym pokoju z widokiem na góry i możliwością dostawki znajdują się dwa pojedyncze łóżka, stolik lub biurko, szafa, zestaw do parzenia kawy i herbaty, TV, internet bezprzewodowy. Do pokoju przylega prywatna łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki i zestaw kosmetyków.

Do dyspozycji Gości oddane są Bistro Zielnik oraz drink bar Orczyk.

Przygotowano dodatkowe strefy dla szukających aktywności oraz wypoczynku. W strefie wellness chwile relaksu oferują sucha sauna oraz wanna z hydromasażem. Strefa fitness to sala wyposażona w sprzęt sportowy: rowerki, steper, drabinę, piłki i maty do ćwiczeń. Strefa chillout to duża, 100-metrowa przestrzeń sprzyjająca integracji, w której można korzystać ze stołów bilardowych, stołu do ping-ponga, piłkarzyków, gier familijnych oraz biblioteki z książkami dla każdego.

Specjalnie przygotowana strefa dziecka, czyli Ski przedszkole misia Maxa zaprasza na kursy narciarskie lub snowboardowe dzieci w wieku 6-12 lat pod opieką licencjonowanego instruktora, z możliwością skorzystania z babyroomu przed i po zajęciach.

Gronie Ski & Bike jest częścią kompleksu narciarsko-rowerowego Szczyrk Mountain Resort, który zimą proponuje 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) oraz wspólny skipass, dający możliwość korzystania z ponad 40 km tras narciarskich. Ośrodek obsługują 10-osobowa kolej gondolowa oraz 6-osobowa kolej kanapowa. Rowerzyści mogą korzystać z górskich ścieżek rowerowych Enduro Trails o zróżnicowanym poziomie trudności. Specjalnie wyprofilowane trasy, zaprojektowane z dala od pieszych szlaków, stanowią świetne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wyjazd na start tras nie wymaga żelaznej kondycji, bo na każdą z nich można dostać się nowoczesną koleją linową. Okoliczne beskidzkie szczyty zapraszają do całorocznych wędrówek górskich. Skrzyczne, Szyndzielnia, Klimczok, Barania Góra czy Biały Krzyż zapewniają wspaniałe widoki w każdej porze roku.


W skrócie

Obiekt noclegowy w Szczyrku będący dobrą bazą wypadową dla narciarzy i skiturowców
272 zł od 198 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 74 zł
Oferta ważna do: 29.09.2020, 02:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Góry Poza miastem
Szczyrk
Śląskie