Nosalowy Park Hotel & Spa

Nosalowy Park Hotel & Spa to eleganckie miejsce w centrum Zakopanego ze świetną kuchnią, gustownym designem, basenem i gabinetami SPA.

W hotelu znajduje się 137 pokoi i apartamentów, zaprojektowanych z niezwykłą starannością o szczegóły. Przygotowano przestronne wnętrza typu Superior, Deluxe i Junior Suite. Każdy pokój jest klimatyzowany, posiada ekspres do kawy, minibar, TV, sejf, dostęp do Wi-Fi oraz łazienkę z prysznicem, szlafrokami, kosmetykami, suszarką do włosów. W większości pokoi jest także zestaw wypoczynkowy z sofą, która może służyć za dostawkę.

Bogate śniadania są serwowane w restauracji Eleonora, a latem także na pełnym zieleni tarasie. Śniadanie jest przygotowywane w formie urozmaiconego bufetu z aromatyczną kawą i stacją live cooking. Śniadaniowe menu obejmuje ciepłe dania ze składników własnej produkcji oraz produkty od regionalnych dostawców. Na osoby preferujące zdrowe odżywianie czeka bufet fit, jest także szeroki wybór produktów dla alergików, selekcja wypieków oraz słodki bufet z wyrobami z własnej cukierni.

Restauracja Marilor to autorska propozycja nowoczesnej i lekkiej kuchni polskiej z nutą światowych inspiracji. Wnętrza pełne historii i zakopiańskich akcentów nawiązują do klimatu zabytkowej Villi Marilor. Menu restauracji bazuje na starannie dobranych, głównie sezonowych, regionalnych i polskich produktach.

Atmosfera odprężenia wypełnia hotelową sferę wellness & spa. Kameralna przestrzeń basenowa, strefa saun, strefa relaksu z tężnią solankową oraz jacuzzi, w tym jedno zewnętrzne, pomogą odzyskać równowagę.

Ponadto w zabytkowej części Villi Marilor znajduje się NABE SPA – enklawa piękna i relaksu inspirowanego mocą natury. W ośmiu komfortowych gabinetach typu Spa suite można oddać się rozpieszczającym zabiegom, masażom i autorskim rytuałom na twarz i ciało.

Nosalowy Park Hotel & Spa, który powstał w sercu Zakopanego, obejmuje dawną Villę Marilor. W dwudziestoleciu międzywojennym elegancki budynek Mariloru był najbardziej znanym zakopiańskim salonem, miejscem życia towarzyskiego polskich elit, tłumnie zjeżdżających pod Tatry.


W skrócie

Jeden Nocleg
Hotele w Górach
City Break
Relaks SPA
Designerskie Baseny
Weekend Listopadowy
od 595 zł
Oferta ważna do: 23.09.2023, 02:03
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Góry Polska
Zakopane
Małopolskie