Świeradów-Zdrój: 6 nocy dla 1 lub 2 osób z wyżywieniem HB, pakietem zabiegów i więcej w Magnolii III

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Dom wczasowy

W Górach Izerskich, które są częścią Sudetów Zachodnich, znajduje się Magnolia III. Malownicze widoki, czyste powietrze oraz liczne atrakcje sprzyjają wypoczynkowi.

Dla gości przygotowano komfortowe pokoje z własnymi łazienkami, lodówką, czajnikiem, telewizorem LCD, telefonem, sejfem oraz dostępem do Wi-Fi. Część pokojów dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W tutejszej restauracji goście mogą spróbować dań przyrządzanych z regionalnych produktów. Śniadania podawane są w postaci obfitego bufetu.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Single Track – sieć ścieżek rowerowych umiejscowionych w górskim krajobrazie. Oferują one ok. 20 kilometrów tras o różnych stopniach trudności.
  • Stóg Izerski – drugi co do wielkości szczyt w północno-zachodniej partii Wysokiego Grzbietu. Dobre miejsce, aby podziwiać piękno Świeradowa-Zdroju. Warto zdobyć także Sępią Górę i Zajęcznik oraz udać się na inne punkty widokowe.
  • Kolej gondolowa – jej trasa liczy 2172 metry i jest dostępna dla turystów przez cały rok.
  • Liczne zamki – Zamek Gryf w Proszówce, Zamek Czocha, ruiny zamku w Świeciu.
  • Dom Zdrojowy z jedną z najdłuższych (80 m) krytych hal spacerowych w Sudetach – przeszklona hala zdobiona wewnątrz roślinnymi polichromiami i herbami rodu von Schaffgotsch.

Opcje:

  • 1 199 zł za 6 nocy dla 1 osoby w pokoju standard z wyżywieniem HB, wellness i pakietem 10 zabiegów
  • 2 399 zł za 6 nocy dla 2 osób w pokoju standard z wyżywieniem HB, wellness i pakietem 10 zabiegów

W skrócie

Ważność Groupon ważny do 22.12.2022. Terminy wyłączone: 15-19.04.2022. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 1 lub 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna (od poniedziałku do piątku do 18, w sobotę do 14, w niedzielę do 13): tel. +48 757 816 045 lub mailowo: [email protected] Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Ograniczenia i dopłaty Możliwość zakupu obiadu za 35 zł/os./dzień. Obiad w godz.13-14.30 w formie bufetu. Sesja w saunie: 40 zł/godz. Dopłata za pokój typu single dla jednej osoby: 40 zł/doba, płatne na miejscu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Świeradów-Zdrój, Polska. Opłata klimatyczna: 4,50 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 1-2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: zgodnie z opcją. Maks. obłożenie w opcji dla 1 osoby: 1 osoba + 1 dziecko, w opcji dla 2 osób: 3 osoby dorosłe + 1 dziecko. Dodatkowe osoby: * dziecko do 3 lat: bezpłatnie w łóżku rodziców, ze śniadaniami i kolacjami, * dziecko 4-12 lat: 85 zł/noc ze śniadaniem i kolacją, płatne na miejscu, * dziecko 13-17 lat:120 zł/noc ze śniadaniem i kolacją, płatne na miejscu. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.
od 1199 zł
Oferta ważna do: 15.12.2022, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
Ul. Wczasowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Strona firmowa