Szczawno-Zdrój: pokój dla 1-2 osób z pełnym wyżywieniem i opcją profilaktyki medycznej w Domu Zdrojowym Szczawno-Zdrój

Sanatorium

W trosce o poprawę zdrowia i samopoczucia warto odwiedzić Dom Zdrojowy Szczawno-Zdrój położony w samym centrum uzdrowiska. Obiekt powstały na przełomie 1909 i 1910 roku posiada własny ogród, otoczony jest zabytkowymi parkami, a w pobliżu znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy oraz promenada Corso.

3-piętrowy budynek dysponuje blisko 300 miejscami noclegowymi w 130 pokojach (1 apartament, 37 pokojów typu komfort, 92 pokoje typu standard). W Domu Zdrojowym Szczawno-Zdrój znajdują się ponadto 2 sale prelekcyjne mogące pomieścić prawie 100 osób, 3 jadalnie, sale rehabilitacyjne oraz gabinety lekarskie. W trosce o bezpieczeństwo i wygodę kuracjuszy budynek wyposażony jest w windę. Wiele pokojów posiada własne minibalkony lub wyjście na niewielkie tarasy.

Na miejscu do dyspozycji gości oddany jest Fitness Zdrój, gdzie można korzystać z zajęć fitness, siłowni, saunarium tj. strefy saun (3 rodzaje saun: sucha, parowa i infrared) oraz masażu suchego. Świadczone są tu także zabiegi z zakresu krioterapii ogólnoustrojowej.

Dom Zdrojowy stwarza możliwość organizacji kongresów naukowych, warsztatów szkoleniowych dla firm oraz uroczystych bankietów. Sanatorium znajduje się w centrum uzdrowiska, więc dojście do Pijalni Wód Mineralnych i Zakładu Przyrodoleczniczego zajmuje ok. 2-3 minut.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Pijalnia Wód Mineralnych – dostępne są tu wody lecznicze stosowane w kuracji pitnej.
  • Zamek Książ – trzeci pod względem wielkości w Polsce zamek Hochbergów z XVI w. Znajduje się tu m.in.: Muzeum Porcelany Stołowej, stadnina koni, ośrodek jeździecki czy kryta ujeżdżalnia. Nieopodal znajduje się Palmiarnia, której podłożem jest lawa z sycylijskiej Etny, a w ogrodzie dendrologicznym można podziwiać wiele tropikalnych roślin.
  • Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim – najlepiej zachowana ruina na Dolnym Śląsku, wzniesiony ok. 1315 r. W zamku, oprócz muzeum, znajduje się udostępniona dla turystów wieża widokowa.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój single lub double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 35 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. Rezerwacje dokonane w okresie 35 dni przed przyjazdem nie podlegają zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * TV dodatkowo płatne: 4,00 zł/doba/odbiornik * Opłata klimatyczna: 4,48 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
od 189 zł
Oferta ważna do: 08.03.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Kolejowa 14, 58-310 Szczawno-Zdrój

Strona firmowa