Hotel Skansen Conference&SPA

Hotel SKANSEN w Sierpcu to nowoczesny, wybudowany w harmonii z naturą, obiekt łączący polską tradycję z najnowszymi trendami w architekturze. Każdy dominujący element obiektu symbolizuje jeden z trzech ogniw typowych dla kultury i sztuki ludowej - ogień, wodę i sacrum - nierozerwalnie związane z życiem w harmonii z naturą oraz duchowością. Hotel położony jest na terenie skansenu Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Całość obiektu usytuowana jest w niezwykle malowniczej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie skarpy doliny rzeki Skrwy, na pięknie, zalesionym terenie.

Nowo powstały obiekt to pięć części. Trzy z nich dominują, nawiązując swoim kształtem do wyglądu dawnych wiejskich stodół. Połączenia pomiędzy budynkami - ukryte pod zielonymi skarpami - w zestawieniu z zachowaną i nową roślinnością, wpisują obiekt w otoczenie lasu i zabudowę skansenu.

W budynku WODA znajduje się część hotelowo-restauracyjna. Na parterze obiektu znajduje się także część rekreacyjna składająca się z zespołu basenów i odnowy biologicznej. W centralnie usytuowanym budynku OGIEŃ mieści się restauracja a’la carte. Natomiast w budynku SACRUM znajduje się część widowiskowo-konferencyjna, która pozwala na organizację koncertów, wydarzeń kulturalno-teatralnych, imprez muzycznych oraz okolicznościowych.

Hotel Skansen oferuje swoim gościom klimatyzowane, wygodne i funkcjonalne pokoje w stylu skandynawskim typu:

  • STANDARD - wyposażone w: telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, łazienka z wanną,
  • STANDARD DE LUX - z aneksem kuchennym wyposażone w: telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, łazienka z wanną,
  • SUPERIOR - z sypialnią na antresoli wyposażone w: telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, łazienka z kabiną prysznicową,
  • SUPERIOR DE LUX - z aneksem kuchennym oraz sypialną na antresol i wyposażone w w: telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, łazienka z kabiną prysznicową,
  • APARTAMENT - z aneksem kuchennym i jadalnią wyposażone w w: telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, łazienka z kabiną prysznicową,
  • APARTAMENT DE LUX - z sypialną na antresoli, aneksem kuchennym i jadalnią wyposażone w w: telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, łazienka z kabiną prysznicową.

W budynku WODA do dyspozycji gości jest kompleks basenów i saun, oferujący nie tylko relaks ale także świetną zabawę oraz dodatkowe atrakcje, takie jak kaskadę wodną, bicze szkockie czy łóżka wodne. Kompleks basenowy składa się z basenu głównego z wydzieloną częścią pływacką i częścią rekreacyjną, brodzika dla dzieci, oraz basenu typu jacuzzi. W kompleksie saun goście hotelowi mogą skorzystać z sauny suchej i parowej, które mają wszechstronne działanie lecznicze i relaksujące. Dla najmłodszych gości hotelowych basen, wyposażony w zjeżdżalnię wodną, w którym dzieci spędzą miłe chwile pod okiem doświadczonych ratowników i instruktorów pływania.

Kuchnia Restauracji a ’la carte oraz Restauracji Regionalnej oparta jest na najwyższej jakości produktach dostępnych w regionie Mazowsza. Dania przygotowywane są ze świeżych, sezonowych i naturalnych składników. Szef kuchni poleca potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej i włoskiej.

Doskonałą rozrywkę zapewni gościom hotelowym pobyt w FOLKBARZE i kręgielni. Kręgielnia to doskonałe miejsce do zabawy, rywalizacji i poprawy sprawności dla wszystkich - niezależnie od wieku. To świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną, spotkanie w gronie przyjaciół. Z kolei przestronny FOLKBAR to doskonałe miejsce na integrację i spędzenie czasu w zaprzyjaźnionym gronie. Barwna aranżacja wnętrza i kolorowe wygodne pufy stwarzają luźną, wesołą atmosferę sprzyjającą relaksowi. Stół do gry w bilard oraz inne gry zespołowe zapewnią niezapomniane wspólne chwile.

Z myślą o najmłodszych gościach hotelowych w budynku OGIEŃ znajduje się sala zabaw dla dzieci. Odwiedzającym go Maluchom hotel zapewnia profesjonalną opiekę kreatywnych animatorów i mnóstwo dobrej zabawy, podczas której aktywnie spędzą czas rozwijając przy tym swoją kreatywność, pamięć i zdolności manualne. Na Dzieci czekają kolorowe zabawki, klocki, układanki, kolorowanki, gry planszowe, książki, pluszaki i mnóstwo innych atrakcji, dzięki którym spędzą tu bezpiecznie niezapomniane chwile.


W skrócie

Nowoczesny i designerski hotel ze strefą rekreacyjną pięknie położony na terenie skansenu Muzeum Wsi Mazowieckiej
500 zł od 319 zł
Rabat w wysokości: 37%
Oszczędzasz: 181 zł
Oferta ważna do: 14.12.2018, 04:20
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta Poza miastem
Sierpc
Mazowieckie