Hotel Spongiola

Hotel Spongiola to czterogwiazdkowy hotel położony na jednej z najmniejszych wysp w Chorwacji - Krapanj, między lasem sosnowym a plażą. Na wyspie panuje leniwa, błoga atmosfera: ludzie korzystają z uroków tego miejsca, delektują się słońcem i ciszą.

Do dyspozycji gości oddano eleganckie pokoje, z których każdy wyposażony jest w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon, sejf, minibar, łazienkę z wanną lub kabiną prysznicową oraz balkon.

W hotelowej restauracji każdy dzień rozpoczyna się od śniadania w formie bufetu. Serwowane są tu dania kuchi regionalnej, a posiłek można wzbogacić lampką doskonałego wina.

W hotelu znajduje się strefa wellness z sauną, jacuzzi i krytym basenem. Osoby lubiące aktywność fizyczną z pewnością docenią dobrze wyposażoną salkę fitness. Oprócz tego, hotel prowadzi własną szkołę nurkową, wypożyczalnię sprzętu do windsurfingu oraz niewielką przystań. Na terenie obiektu działa muzeum nurkowania, gdzie zobaczyć można stary sprzęt akwalungowy oraz skrywające wiele ciekawych wspomnień fotografie.


W skrócie

Luksusowy wypoczynek na najmniejszej wyspie na Adriatyku
799 zł od 602 zł
Rabat w wysokości: 25%
Oszczędzasz: 197 zł
Oferta ważna do: 21.09.2019, 18:20
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Zagranica
Brodarica
Chorwacja