Hotel Unitral Medical Spa

Hotel Unitral Medical Spa**** to świetnie położony obiekt w centrum Mielna, w odległości 4 min pieszo od plaży. Jest to wyjątkowy hotel ze względu na jedyne w swoim rodzaju SPA w klimacie Morza Martwego. W ofercie jest także strefa wellness i restauracja. Obiekt jest przyjazny rodzinom z dziećmi. W sezonie organizowane są rożne animacje i atrakcje specjalnie dla najmłodszych. Dzięki wspaniałej atmosferze i morskiemu otoczeniu można tutaj odpocząć od codzienności razem z najbliższymi. Hotel otrzymał liczne nagrody, takie jak: Spa Prestige Awards 2018 (wyróżnienie w kategorii Najlepsze Medical Spa), Hotel Przyjazny rodzinie, nagroda w kategorii - głosowanie gości hotelowych i internautów VIII edycja.

Dla gości przygotowano komfortowe i przestronne pokoje w standardzie 3-gwiazdkowym i 4-gwiazdkowym. Pokoje 3-gwiazdkowe są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, telefon, radio, sprzęt plażowy oraz prywatną łazienkę.

W pokojach 4-gwiazdkowych znajduje się telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, klimatyzacja, sejf, telefon, radio, lodówka, sprzęt plażowy oraz prywatna łazienka.

W hotelowej restauracji można zasmakować wyśmienitej polskiej kuchni. Eleganckie wnętrza nadają niepowtarzalny klimat podczas każdego posiłku. Szef kuchni dba o jak najlepszą jakość i smak podawanych dań. W zależności od pory roku dostępne jest sezonowe menu.

Na terenie obiektu znajduje się wyjątkowe SPA w klimacie Morza Martwego. Goście mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów i masaży. Dzięki profesjonalnemu podejściu i przyjemnej atmosferze można się tutaj zrelaksować i zregenerować. Do dyspozycji jest jedyny taki w Polsce basen solankowy zasolony naturalna solą z Jordanii. Wysokie zasolenie wody pozwala na unoszenie się w wodzie podobnie jak w Morzu Martwym. Oprócz tego znajduje się tutaj basen rekreacyjny, strefa saun i łaźni oraz grota solna.


W skrócie

Wyjątkowy hotel położony w centrum Mielna z jedynym w swoim rodzaju SPA w klimacie Morza Martwego
520 zł od 424 zł
Rabat w wysokości: 19%
Oszczędzasz: 96 zł
Oferta ważna do: 24.05.2019, 14:20
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze
Mielno
Zachodniopomorskie