Hotel Wolin

Hotel Wolin*** w Międzyzdrojach zlokalizowany jest na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego w odległości jedynie 500 m od najpiękniejszej i najczystszej plaży na polskim wybrzeżu. Pobyt tutaj gwarantuje relaks połączony z aktywnym wypoczynkiem.

Pokoje w Hotelu Wolin są przestronne i funkcjonalnie urządzone. W każdym znajduje się telewizor z płaskim ekranem, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi. Posiadają balkony oraz leżaki do opalania i parawany plażowe do wyłącznej dyspozycji gości.

W klimatyzowanych wnętrzach restauracji szef kuchni serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej, które spełnią oczekiwania każdego smakosza. Natomiast w kawiarni (również klimatyzowanej) można spędzić miły wieczór przy świeżo parzonej kawie lub lampce wina.

Relaks, spokój i odprężenie goście znajdą w hotelowym centrum rekreacji połączonym z atrakcjami wodnymi. Korzystać mogą z:

  • basenu o wymiarach 8 na 11 metrów z systemem podwodnych przeciwprądów
  • jacuzzi z wodą słodką
  • jacuzzi solankowego
  • sauny fińskiej
  • sauny parowej
  • siłowni
  • groty solnej

Zaplecze rekreacyjne Hotelu Wolin także sprzyja budowaniu kondycji fizycznej i wysiłkowi poprawiającemu nastrój. Przecież sport to najlepszy dla zdrowia sposób spędzania wolnego czasu. W hotelu goście mają dostęp do siłowni, kręgielni, bilardu, stołu do tenisa. Natomiast w pięknym parku, w którym położony jest hotel znajdują się kort tenisowy, boisko do siatkówki, boisko do badmintona. Ponadto kompleks odnowy biologicznej oferuje przeróżne zabiegi fizykoterapeutyczne oraz prozdrowotne i relaksacyjne masaże.


W skrócie

Basen, zaplecze rekreacyjne i tylko 500 m od najlepszej plaży w Polsce to doskonały pomysł na wypoczynek
400 zł od 239 zł
Rabat w wysokości: 41%
Oszczędzasz: 161 zł
Oferta ważna do: 19.08.2019, 09:40
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze
Międzyzdroje
Zachodniopomorskie