Kraków: apartament standard lub superior dla 2-3 osób w Esperanto Design

Apartamenty

Nowoczesne apartamenty Esperanto Design zlokalizowane są w dzielnicy Prądnik Biały, czyli w zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko głównych atrakcji turystycznych Krakowa.

Obiekt posiada w swojej bazie 66 apartamentów o powierzchni od 22 do 37 m², które zostały urządzone w stylu skandynawskim. Każdy z nich to w pełni umeblowana przestrzeń wyposażona m.in. w aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, balkon oraz Wi-Fi.

Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking oraz recepcja czynna w godz. 6-22.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Wawel z Zamkiem Królewskim – nazywany perłą krakowskich zabytków. Można tam zobaczyć liczne stałe ekspozycje dzieł sztuki, a także wystawy czasowe.
  • Kościół Mariacki – jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa. Znajduje się tu Ołtarz Wielki – dzieło Wita Stwosza, uznawane za arcydzieło rzeźbiarskie późnego gotyku.
  • Sukiennice – jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na zabytkowej mapie miasta. Jego historia sięga czasów panowania księcia Bolesława Wstydliwego, który zobowiązał się wybudować kramy sukienne.
  • Muzeum Książąt Czartoryskich – jedno z najstarszych muzeów w Polsce, otwarte w 1878 roku. Najsłynniejszym eksponatem jest „Dama z gronostajem” Leonarda da Vinci.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (apartament standard lub superior), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 10 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 13.05.2019. Więcej informacji tutaj. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
od 179 zł
Oferta ważna do: 21.06.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Żabiniec 101 L, 31-215 Krakow

Strona firmowa