Kraków: pokój standard lub deluxe double dla 2 osób ze śniadaniem w Domu Casimi

Obiekt

Aby poczuć unikalny klimat Krakowa, warto zatrzymać się w Domu Casimi położonym w sercu dzielnicy Kazimierz. Stąd zaledwie kilka kroków dzieli gości od Rynku i Zamku na Wawelu.

Obiekt oddaje do dyspozycji wygodne pokoje z łazienką (umywalka, prysznic, WC), telewizorem i dostępem do internetu. W pokojach dodatkowo znaleźć można zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Na miejscu na życzenie dostępne są też m.in.: suszarka do włosów, żelazko, deska do prasowania oraz przewodniki z mapkami. Ponadto personel pomaga w rezerwacji biletów do teatru, kina, muzeum i opery, organizacji wycieczki oraz wynajęciu przewodnika. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji mieszczącej się w tym samym co hotel budynku.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Wawel z Zamkiem Królewskim, nazywany perłą krakowskich zabytków. Można tam zobaczyć liczne stałe ekspozycje dzieł sztuki, a także wystawy czasowe.
  • Kościół Mariacki – jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa. Budowany w XIV i XV w., należy do przykładów architektury gotyku. Znajduje się tu Ołtarz Wielki – dzieło Wita Stwosza, uznawane za arcydzieło rzeźbiarskie późnego gotyku.
  • Sukiennice – jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na zabytkowej mapie miasta. Obecnie znajdują się tam kramy z pamiątkami, na piętrze natomiast mieści się Galeria Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard lub deluxe), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 10 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
204 zł od 139 zł
Rabat w wysokości: 32%
Oszczędzasz: 65 zł
Oferta ważna do: 08.03.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Szeroka 7/8, 31-053 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa