Kraków: 1-4 noce dla nawet 4 osób w Apartamentach Willa Kazimierz

Apartamenty

Krakowskie Stare Miasto wraz z Wawelem i dzielnicą Kazimierz znalazło się na pierwszej liście światowego dziedzictwa UNESCO w 1978 roku, liczącej jedynie dwanaście obiektów. W pobliżu pięknego centrum Krakowa znajdują się Apartamenty Willa Kazimierz, które dobrze oddają charakter tego miejsca.

Obiekt stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania Krakowa. Będąc blisko centrum wydarzeń, goście mają jednocześnie gwarancję spokoju i ciszy, by wypocząć po pełnym wrażeń dniu.

Każdy z apartamentów posiada sypialnię, pokój dzienny z kącikiem telewizyjnym, łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię, a przed budynkiem znajduje się bezpłatny, zamykany parking. W ogrodzie przy willi znalazło się również miejsce na miniplac zabaw dla dzieci.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zamek Królewski na Wawelu – nazywany perłą krakowskich zabytków. Niegdyś był miejscem, z którego polscy władcy rządzili swym królestwem, a następnie pozostał miejscem koronacji i pochówków królów. Dziś można tam zobaczyć liczne stałe ekspozycje dzieł sztuki, a także wystawy czasowe.
  • Bazylika Mariacka – jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa. Budowany w XIV i XV w. należy do przykładów architektury gotyckiej. Znajduje się tu Ołtarz Wielki dłuta Wita Stwosza, uznawany za arcydzieło rzeźbiarskie późnego gotyku.
  • Sukiennice – jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na zabytkowej mapie miasta.
  • Kazimierz – historyczna dzielnica żydowska; przez wieki miejsce przenikania się kultury żydowskiej i chrześcijańskiej. Ważne centrum wydarzeń kulturalnych w Krakowie.

W skrócie

Ważność Groupon ważny do 31.03.2020. Groupon na 1 noc jest ważny na pobyt od niedzieli do czwartku. Terminy wyłączone: 31.12.2019-02.01.2020. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za maks. 4 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 12 426 80 70 lub mailowo: [email protected] Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Jednorazowa modyfikacja z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja apartamentu: Kraków, Polska (ul.Grochowska 31) Należy odebrać klucze w Hotelu Kazimierz II, ul. Starowiślna 60 Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w apartamencie dla maks. 4 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 4 osoby. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 21.08.2019. Więcej informacji tutaj. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w apartamencie. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.
280 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 81 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Grochowska 31, 31-517 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa