Lubiewo Forest&Sea Resort

Lubiewo Forest & Spa Resort położony kilka minut od szerokiej i mało uczęszczanej plaży, a od gwarnego centrum Międzyzdrojów oddzielony jest malowniczym lasem. To idealne miejsce na odpoczynek w ciszy i spokoju nad pięknym bałtyckim morzem. Resort oferuje kompleks Wellness (sauny, jacuzzi), duże pokoje, smaczne posiłki, bar z pyszną kawą i wiele innych atrakcji.

Pokoje w Lubiewo Forest & Sea Resort są prosto, ale funkcjonalnie i ze smakiem urządzone w stylu skandynawskim. Każdy posiada łazienkę z prysznicem i wyposażony jest w telewizor, telefon oraz biurko. Pokoje są przestronne, jasne i dodatkowo posiadają balkony.

Strefa Wellness zapewnia odpoczynek i regenerację. Do dyspozycji gości jest aromatyzowane jacuzzi oraz kompleks 3 saun z wieloma programami prozdrowotnymi. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług gabinetu kosmetycznego i masażu. Naturalne kosmetyki oraz naturalne zabiegi przywrócą ciało i umysł do równowagi z naturą. Masaże klasyczne i aromaterapeutyczne odpręża sylwetkę i sprawią ukojenie.

Restauracja Lubiewo serwuje obfite śniadania, obiady i kolacje kuchni polskiej i kontynentalnej. Drinki, aromatyczną kawę, profesjonalny stół bilardowy i rozrywkę każdego wieczoru można skosztować w Cafe Bar Lubiewo.

Ośrodek posiada duży, ogrodzony zielony teren, na którym znajdują się boiska do siatkówki i koszykówki oraz nowo urządzony plac zabaw dla dzieci. Najmłodsi goście mogą także skorzystać ze specjalnego pokoju zabaw. Resort posiada także wypożyczalnię rowerów i kijków nordic walking.


W skrócie

Położony w otoczeniu lasu nadbałtycki ośrodek zapewniający wypoczynek w ciszy i spokoju, idealny dla rodzin z dziećmi
279 zł od 179 zł
Rabat w wysokości: 36%
Oszczędzasz: 100 zł
Oferta ważna do: 27.09.2017, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Miasta Poza miastem
Międzyzdroje
Zachodniopomorskie