Domy Konesera

Domy Konesera to urokliwy pensjonat zlokalizowany w Trzcinie, wśród malowniczym wzgórz jak z włoskiej Toskanii przy Pojezierzu Mazurskim. Obiekt leży w dolince na terenie Welskiego Parku Krajobrazoweg, co zapewnia zachwycające widoki, czyste powietrze, spokój i ciszę. Wszystko to sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu. Do Jeziora Kiełpińskiego jest zaledwie ok. 1,5 km. Obiekt w 2019 r. zdobył II miejsce w Akcji "Zielone Lato".

Kompleks składa się z kilku budynków: Domu Kameralnego, Chaty Mazurskiej, Chaty Welskiej, Domku Modrzewiowego, Dworku Trzcińskiego oraz Domu Stołowego. Każdy z nich różni się standardem i wystrojem. Pokoje urządzone są w niepowtarzalnym stylu, dominuje w nich drewno, zabytkowe, odrestaurowane meble i sielski klimat. W części apartamentów jest aneks kuchenny oraz wyjście na balkon z widokiem na pola i łąki.

W pensjonacie znajduje się stylowa jadalnia, gdzie można skosztować domowych posiłków, przygotowywanych z naturalnych składników z własnych ziół, warzyw i owoców. Dla smakoszy przygotowano domową piwniczkę z trunkami. Na terenie kompleksu jest też grill pod zieloną skarpą, gdzie podawane są dania z rusztu: szaszłyki, kurczak w miodzie, warzywa w ziołach, pikantne żeberka, kaszanka mazurska itp.

Dla Gości spragnionych relaksu funkcjonuje Domek relaksacyjny "Afrodytka" z saunami, banią z podgrzewaną wodą i airmasażem na jego tarasie" Istnieje również możliwość zamówienia masażu. Na życzenie opcjonalnie są warsztaty jogi.

Cyklicznie na terenie obiektu w Salonie Muzycznym, odbywają się występy, koncerty na życzenie, recitale operowe, a także spotkania twórców i lekcje śpiewów. Dla zapewnienia rozrywki przygotowano również Salę Klubową i różnego rodzaju warsztaty artystyczne.

Najmłodsi Goście z pewnością docenią wiejskie mini ZOO, plac i sale zabaw, a także boisko do siatkówki plażowej.


W skrócie

Urokliwy pensjonat zlokalizowany w Trzcinie, na malowniczym Pojezierzu Mazurskim
323 zł od 269 zł
Rabat w wysokości: 17%
Oszczędzasz: 54 zł
Oferta ważna do: 09.12.2019, 12:05
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Jeziora Poza miastem
Trzcin
Warmińsko - Mazurskie