Mazury, Giżycko pokój dla 2 osób z wyżywieniem i atrakcjami w Hotelu St. Bruno 4* – ferie i więcej

Hotel

Hotel St. Bruno mieści się w odrestaurowanym zamku, który jest najstarszym obiektem w Giżycku – został wzniesiony przez zakon krzyżacki około 1341 roku. Aktualnie czterogwiazdkowy obiekt harmonijnie łączy historię z butikową aranżacją.

Na gości czekają elegancko urządzone pokoje z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, TV sat., Wi-Fi, telefonem, minibarem, zestawem powitalnym do przygotowania kawy i herbaty oraz sejfem. W każdym znajduje się też łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Pokoje danej kategorii mogą się między sobą nieznacznie różnić elementami wyposażenia.

Posiłki podawane są w eleganckiej restauracji z kominkiem i oranżerią. Na miejscu dostępne także jest centrum wellness.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Twierdza Boyen – najciekawszy zabytek w Giżycku i jeden z najlepiej zachowanych przykładów architektury obronnej XIX wieku w Polsce.
  • Most obrotowy na Kanale Łuczańskim – zbudowany w połowie XIX w., jeden z dwóch tego typu mostów w Europie.
  • Krzyż Brunona – wzgórze nad Niegocinem ze wzniesionym w 1910 r. przez mieszkańców Giżycka żeliwnym krzyżem upamiętniającym prawdopodobne miejsce męczeńskiej śmierci św. Brunona z Kwerfurtu (1009 r.).

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double/twin standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie lub modyfikacja rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * Rezerwacje dokonane w okresie 7 dni przed przyjazdem nie podlegają zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 zł/osoba/doba. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Do października 2020 Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 17.10.2019. Więcej informacji tutaj. WAŻNE: W trakcie obecnej pandemii w Polsce, funkcjonowanie Restauracji, Klubu muzycznego, Spa, Basenu, Sali zabaw odbywa się zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, dla funkcjonowania hoteli. Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo Gości hotel: * stosuje zalecenia GIS i WHO, * dezynfekuje pomieszczenia ogólnodostępne, * dezynfekuje wszystkie pokoje są przed przyjazdem Gości, * systematycznie dezynfekuje drzwi, włączniki, klamki, poręcze, itp., * zapewnia płyn do dezynfekcji w hallu recepcyjnym, w łazienkach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych, * gwarantuje przydzielanie rezerwacji zachowując zasadę rozmieszczenia Gości w pokojach tak aby zagwarantować minimalny kontakt
531 zł od 469 zł
Rabat w wysokości: 11%
Oszczędzasz: 62 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Strona firmowa