Bydgoszcz: pokój standard dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB i więcej w hotelu Focus Premium Pod Orłem 4*

Hotel

Czterogwiazdkowy hotel Focus Premium Pod Orłem mieści się w zabytkowym obiekcie usytuowanym w ścisłym centrum Bydgoszczy. Stanowi architektoniczną ikonę miasta, łącząc bydgoską secesję z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Warto dodać, że Bydgoszcz walczy o tytuł European Best Destination 2020. To jedyne polskie miasto, które nominowane zostało do udziału w prestiżowym konkursie o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży 2020.

Na gości czekają komfortowe pokoje z telewizorem, Wi-Fi, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz wodą mineralną. Łazienka wyposażona jest w wannę lub prysznic, suszarkę do włosów oraz kosmetyki.

W restauracji serwowane są dania przygotowywane według receptur z lat 1920-1930, tworzone wyłącznie z naturalnych produktów i przypraw. Na chwilę relaksu przy kawie można udać się do lobby baru.

Odprężenie zapewnić może seans w saunie, a w dbaniu o formę pomaga wizyta na siłowni.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Katedra św. Marcina i Mikołaja – najstarszy obiekt zabytkowy w Bydgoszczy, został zbudowany w latach 1466-1502 w stylu późnogotyckim.
  • Kanał Bydgoski – został zbudowany w 1774 r. z inicjatywy władz pruskich tuż po pierwszym rozbiorze Polski w 1772 r. Łączy on system rzeczny Wisły z systemem Odry. Można przepłynąć tramwajem wodnym przez centrum miasta.
  • Filharmonia Pomorska i Opera – oprócz koncertów i spektakli organizowane tu są także festiwale i konkursy międzynarodowe.
  • Bazylika św. Wincentego à Paulo – największy bydgoski kościół i jednocześnie jeden z większych w Polsce. Świątynia wzorowana jest na rzymskim Panteonie.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard: twin lub double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2,15 zł/osoba/doba, płatne na miejscu przy zameldowaniu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
221,5 zł od 209 zł
Rabat w wysokości: 5%
Oszczędzasz: 12,5 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Gdańska 14, 85-006 Bydgoszcz

Strona firmowa