Campoverde

Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Campoverde położone jest na obrzeżach Łodzi, na terenie gwarantującego ciszę i spokój Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, a zarazem jedynie 12 km od centrum Łodzi i niespełna 100 km od Warszawy, z dogodnym dojazdem trasami A1 czy A2. Obiekt posiada strefę SPA oraz stajnię z końmi.

Hotel Campoverde oferuje 2-osobowe pokoje o wysokim standardzie z malowniczymi widokami na łąki – Wzniesienia Łódzkie. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w TV, dostęp do wi-fi, szafę i szafki nocne, a także biurko i krzesła. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, gdzie na gości czekają ręczniki, kosmetyki i suszarka do włosów.

O podniebienia gości dba szef kuchni, serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej w miłej domowej atmosferze. Potrawy przygotowywane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, zachwycają smakiem oraz niepowtarzalnym wyglądem.

Wyróżnikiem obiektu jest dostępna przez cały rok zadaszona arena jeździecka o wymiarach 30x70 m, gdzie można pobierać lekcje jazdy konnej. Goście Campoverde mogą korzystać także z dobrze wyposażonej siłowni oraz ze strefy SPA składającej się z sauny suchej, sauny mokrej, minibasenu z jacuzzi oraz atrakcyjnych zewnętrznych balii opalanych drewnem, gdzie w ciepłej wodzie zmysły koi widok okolicznych wzniesień i łąk.

Obiekt dysponuje salami konferencyjnymi, w których można zorganizować szkolenia czy spotkania biznesowe w wysokim standardzie.


W skrócie

Kompleks położony na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich na obrzeżach Łodzi
265 zł od 229 zł
Rabat w wysokości: 14%
Oszczędzasz: 36 zł
Oferta ważna do: 25.10.2021, 09:00
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta Polska
Łódź
Łódzkie