Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Courtyard by Marriott Warsaw Airport to komfortowy hotel mieszczący się tuż obok warszawskiego lotniska, wielokrotnie doceniany i nagradzany od momentu swego powstania – najpierw jako Debiut Roku 2004 (nagroda PTQV), w kolejnych latach w kategoriach Platinium, w zakresie czystości pokoi gościnnych, kilka razy w kategorii najlepszych lotniskowych hoteli w Polsce czy za działalność CSR.

Pokoje są wyjątkowo wygodne, klimatyzowane, wszystkie wyposażone w sejfy, telewizory, z dostępem do bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi oraz komfortowej prywatnej łazienki. Pokoje w klasie superior dodatkowo posiadają minibar.

W hotelu mieszczą się urocza restauracja Brasserie oraz Lobby Bar – oba mogą dostarczyć wielu przyjemności smakowych. Restauracja ta szczyci się najlepszymi śniadaniami, obiadami i kolacjami w domowej atmosferze przy Lotnisku Chopina. Ponadto korzystać można także z całodobowego mini sklepu The Market.

Wyłącznie dla gości hotelowych całodobowo dostępne jest Fitness Center. Hotel Courtyard dysponuje także nowymi salami konferencyjnymi.

W lobby hotelu można śledzić aktualne loty na Lotnisku Chopina.

Hotel przygotował także ułatwienia dla Gości podróżujących z dziećmi – m.in. przewijak w WC, krzesełka do karmienia czy specjalne menu dla dzieci w tutejszej restauracji.


W skrócie

Domowa atmosfera przy Lotnisku Chopina, komfortowe miejsce do pracy i wypoczynku
304 zł od 240 zł
Rabat w wysokości: 22%
Oszczędzasz: 64 zł
Oferta ważna do: 07.03.2021, 09:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Warszawa
Mazowieckie