Dwikozy k. Sandomierza: pokój dla 2 osób ze śniadaniami lub z wyżywieniem HB w Dworze Dwikozy – ferie i więcej

Hotel

Dwór Dwikozy łączy elegancję arystokratycznego dworku z nowoczesnymi rozwiązaniami. Obiekt, położony na Wyżynie Sandomierskiej nad Wisłą i otoczony zielenią, stanowi dobre miejsce na wypoczynek.

Pokoje są klimatyzowane oraz wyposażone w telewizory LCD i dostęp do internetu z miejscem wyznaczonym do pracy. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki.

Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywane na bazie naturalnych składników.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stare Miasto – kręcono tu sceny do serialu „Ojciec Mateusz”. Na uwagę zasługuje XIV-wieczny ratusz, przebudowany w XVI wieku w stylu renesansowym.
  • Zamek wybudowany w XIV w., ufundowany przez Kazimierza Wielkiego. Dawniej była tu kasztelania, następnie rezydencja książęca, a obecnie siedziba Muzeum Okręgowego.
  • Podziemna Trasa Turystyczna utworzona przez połączenie dawnych piwnic i podziemnych składów kupieckich.
  • Brama Opatowska ufundowana przez Kazimierza Wielkiego. Jest to jedna spośród czterech bram, stanowiąca część murów obronnych Sandomierza. W VI wieku brama zyskała renesansową attykę.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 24 godziny przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * Rezerwacje dokonane w czasie 24 godzin przez zameldowaniem nie podlegają zwrotowi * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Do września 2020 Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 18.12.2019. Więcej informacji tutaj.
175,5 zł od 190 zł
Rabat w wysokości: 8%
Oszczędzasz: 14,5 zł
Oferta ważna do: 23.09.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Spółdzielcza 12, 27-620 Dwikozy

Strona firmowa