Elbląg: pokój premium double lub twin dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB i strefą spa w Hotelu Elbląg 4*

Hotel

Elegancki Hotel Elbląg 4* zlokalizowany jest samym sercu Starego Miasta. Zespół kamienic ze słynnym Domem Królów został częściowo zrekonstruowany, zapewniając obecnie gościom komfortowy wypoczynek.

Hotel udostępnia swoim gościom nowoczesne pokoje i apartamenty. Każdy z nich posiada m.in. klimatyzację, telewizor, telefon, sejf, radio, minibar, ręczniki, kosmetyki i czajnik. Dla wygody gości recepcja jest czynna przez całą dobę.

Hotelowa strefa spa & wellness posiada w swojej ofercie m.in. masaże, rytuały spa, terapie na ciało czy zabiegi na twarz. Do dyspozycji jest również basen, sauny, jacuzzi i salka fitness.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia – Dinopark, Lew Gigant, atrakcje dla dzieci, park linowy, małpi gaj, kopalnia złota i wiele więcej.
  • Muzeum Archeologiczno-Historyczne – budynek elbląskiego muzeum mieści się na terenie Podzamcza dawnego Zamku Krzyżackiego.
  • Bażantarnia – zabytkowy park leśny o powierzchni 369 ha.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój premium double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Do kwietnia 2020 Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 19.09.2019. Więcej informacji tutaj.
235 zł od 279 zł
Rabat w wysokości: 18%
Oszczędzasz: 44 zł
Oferta ważna do: 09.04.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Strona firmowa