Falenty Biznes i Wypoczynek

Falenty Biznes i Wypoczynek to miejsce, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, ośrodek znajduje się na wzgórzu 100 m od ul. Hrabskiej, w otoczeniu Parku Krajobrazowego, wśród malowniczo położonych stawów Rezerwatu Przyrody. Lokalizacja Falenty Biznes i Wypoczynek pozwala również korzystać z wszelkich atrakcji stolicy - obiekt położony jest ok. 15 km od centrum Warszawy. Do dyspozycji gości są m.in.: trzy bary oraz restauracja, kompleks basenowy (basen, sauna sucha i parowa), przestronny ogród, wewnętrzne zielone patio idealne na grilla lub garden party.

Falenty Biznes i Wypoczynek oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach, na wyposażeniu których znajduje się: łazienka z kabiną prysznicową, telefon, TV oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Na terenie Falenty Biznes i Wypoczynek znajduje się restauracja, w której można zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Specjalnością tutejszej restauracji jest smaczna, domowa kuchnia.

W Falenty Biznes i Wypoczynek znajdują się m.in.: trzy bary oraz restauracja, kompleks basenowy (basen, sauna sucha i parowa), przestronny ogród, wewnętrzne zielone patio idealne na grilla lub garden party, dwa stoły do gry w bilard, 13 sal szkoleniowo-konferencyjnych.


W skrócie

Położony blisko centrum Warszawy, a jednocześnie z dala od zgiełku obiekt z kompleksem basenowym
250 zł od 189 zł
Rabat w wysokości: 25%
Oszczędzasz: 61 zł
Oferta ważna do: 19.02.2020, 12:06
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Raszyn-Falenty
Mazowieckie