Hotel Kopernik Olsztyn

Doskonała lokalizacja w samym sercu centrum Olsztyna, tuż obok Starego Miasta sprawia, że Hotel Kopernik jest idealnym miejscem spotkań biznesowych i pobytów wypoczynkowych. Hotel Kopernik po generalnej modernizacji stał się najnowocześniejszym Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w mieście. Goście cenią Hotel jako wygodne miejsce do zwiedzania Olsztyna, a także jako bazę wypadową do korzystania z atrakcji Warmii i Mazur.

Do Państwa dyspozycji oddano komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie z nowoczesnym wnętrzem, a w pokojach typu premium także z indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Na wyposażeniu znajdują się komfortowe łóżka, telewizory smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, szafa, łazienka z toaletą i prysznicem, suszarka do włosów, kosmetyki hotelowe, ręczniki, bezpłatna butelka wody oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Powierzchnia pokoi wynosi od 14 do nawet 22 m2.

W hotelu mieści się elegancka restauracja, Szef Kuchni której serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Dla Gości hotelowych każdego dnia przygotowywane są tutaj śniadania i dwudaniowe obiadokolacje, wykorzystujące lokalne produkty.

Hotel Kopernik słynie w okolicy jako nowoczesne centrum konferencyjne – do dyspozycji oddaje cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz salę bankietową z możliwością organizacji przyjęcia do 150 osób. Do sal przylega foyer – idealne do organizacji przerwy podczas szkolenia.


W skrócie

Najnowocześniejsze Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Olsztynie tuż obok Starego Miasta
332 zł od 289 zł
Rabat w wysokości: 13%
Oszczędzasz: 43 zł
Oferta ważna do: 07.03.2021, 09:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta Jeziora
Olsztyn
Warmińsko - Mazurskie