Hotel Korczowa

Hotel Korczowa to trzygwiazdkowy obiekt otoczony ogrodem z małym stawem, położony w malowniczej wsi Młyny 2 km od przejścia granicznego z Ukrainą (Korczowa-Krakowiec) oraz 38 km od Przemyśla. Dodatkowo obiekt znajduje się przy głównej drodze wiodącej do Radymna ok. 15 km. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja, komfortowe pokoje, restauracja oraz bar.

Wszystkie wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu i jasnej kolorystyce. W wyposażeniu znajduje się telewizor i bezprzewodowy dostęp do internetu. Każdy pokój dysponuje też prywatną łazienką z kabiną prysznicową i ręcznikami.

Hotelowa restauracja oferuje posiłki przygotowywane ze świeżych, najwyższej jakości produktów. W menu znajdują się głównie dania kuchni polskiej i europejskiej, oprócz tego przygotowano kilka pozycji specjalnie dla najmłodszych.

Wieczorami warto zajrzeć do baru, gdzie serwowane są kolorowe drinki, wyselekcjonowane gatunki alkoholi oraz świeżo mielona kawa. To świetne miejsce na wieczór z przyjaciółmi, lub we dwoje.


W skrócie

Komfortowy hotel z ogrodem, położony w malowniczej miejscowości blisko przejścia granicznego z Ukrainą
300 zł od 169 zł
Rabat w wysokości: 44%
Oszczędzasz: 131 zł
Oferta ważna do: 30.09.2020, 02:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem
Młyny k. Przemyśla
Podkarpackie