Hotel Nowy Dwór Zaczernie

Nowy Dwór w Zaczerniu to hotel, którego architektura cechuje się stylem i elegancją co sprawia, że doskonale komponuje się z miejskim otoczeniem obrzeży Rzeszowa. Wnętrza urządzone zostały z wielką starannością, tworząc wyjątkową atmosferę i gwarantując doskonałe samopoczucie. Hotel udostępnia pokoje spełniające najwyższe standardy, Restaurację Atlantydę oraz zaplecze konferencyjne.

Wymagania Gości, poszukujących wygody spełnią pokoje wyposażone w wysokiej klasy meble, wygodne łóżka.

Wszystkie pokoje wyposażone są w antyalergiczną pościel, telewizję, biurko z wygodnym krzesłem do pracy, bezpośrednie połączenia telefoniczne oraz łącza internetowe - przewodowe i bezprzewodowe, a także suszarki oraz bogaty zestaw kosmetyków w łazienkach. Na życzenie Gości do pokoju dostarczane są posiłki.

W Hotelu znajduje się sauna sucha oraz sala fitness wyposażona w sprzęt do ćwiczeń siłowych i aerobowych.

Szef Kuchni zaprasza do Restauracji Atlantyda na wyśmienite dania kuchni międzynarodowej, jak również tradycyjnej kuchni polskiej. Wszystkie posiłki przyrządzane są z indywidualnie dobranych składników, stosownie do pory roku na stołach królują potrawy przygotowywane z produktów sezonowych. Hotelowy Bar to idealne miejsce na miłe spędzenie wieczoru. Przy delikatnych dźwiękach muzyki można delektować się nie tylko aromatyczną kawą, ciekawymi trunkami, ale również deserami przyrządzonymi przez naszych kucharzy. Dodatkowym atutem Hotelu Nowy Dwór w Zaczerniu jest zadaszona altana, oraz mini plac zabaw dla dzieci w ogrodzie.


W skrócie

Nowoczesny hotel pod Rzeszowem z sauną i salą fitness dogodnie położony w pobliżu szlaków komunikacyjnych
290 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 32%
Oszczędzasz: 91 zł
Oferta ważna do: 20.04.2021, 02:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem
Rzeszów
Podkarpackie