Hotel Rudnik

Hotel Rudnik jest położony tuż obok Wielkiego Jeziora Rudnickiego i dysponuje prywatną plażą. Malownicze krajobrazy i odległość zaledwie kilku kroków od plaży sprawiają, że miejsce to jest idealne dla miłośników przyrody i spokoju płynącego z obcowania z naturą.

Do dyspozycji gości oddanych zostało 135 miejsc noclegowych rozmieszczonych w pokojach 1, 2 i 3-osobowych, z których każdy jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor, czajnik, łazienkę oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Hotelowa restauracja Przystań smaku zachęca stylowym wystrojem i doskonałym menu opartym na polskiej kuchni. Kucharze dbają o to, by posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Każda potrawa przygotowywana jest bardzo starannie, w restauracji skosztować można dań wegetariańskich, rybnych, rozmaitych sałatek, dziczyzny, deserów oraz doskonałych win.

Osoby spragnione relaksu mogą zażyć kąpieli słonecznej na prywatnej piaszczystej plaży z dostępem do drewnianego pomostu, przystani wodnej, baru z tarasem i wypożyczalnią sprzętu wodnego. Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania z mikroklimatu w grocie solnej zbudowanej z naturalnych brył soli pochodzących z Morza Martwego i Morza Czarnego oraz złóż kopalni soli w Pakistanie. Godzina spędzona w takiej grocie odpowiada całodziennemu odpoczynkowi nad brzegiem morza.

Aby spędzić czas aktywnie, wystarczy wypożyczyć rowery lub inny sprzęt sportowy i ruszyć na jeden z licznych szlaków turystycznych. Goście hotelu mają również dostęp do stołu bilardowego.

Najmłodsi goście będą zachwyceni możliwością zabawy na plaży lub w ogrodzie. Warto również wspomnieć o atrakcjach znajdujących się w okolicy: Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym oraz miasteczku westernowym Kansas City.


W skrócie

Hotel trzygwiazdkowy malowniczo usytuowany tuż obok prywatnej plaży nad Wielkim Jeziorem Rudnickim
220 zł od 190 zł
Rabat w wysokości: 14%
Oszczędzasz: 30 zł
Oferta ważna do: 14.06.2021, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta Jeziora
Grudziądz
Kujawsko - Pomorskie