Hotel Tumski & Barka Tumska

Hotel Tumski to bardzo stylowy hotel w pełnej uroku lokalizacji. Obiekt ten położony jest tuż obok Młyna Maria, na styku Mostów Piaskowych i Wyspy Słodowej. Już samo usytuowanie czyni to miejsce wyjątkowym, a charakterystyczna architektura tylko dopełnia całości. Goście hotelu mają na wyciągnięcie reki najpiękniejsze zabytki i atrakcje Wrocławia.

Przytulne, klasycznie urządzone pokoje wyposażone są w: telewizję satelitarną, bezprzewodowy internet WiFi, radio, telefon oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Część pokoi umożliwia dostawienie łóżka dla dodatkowego gościa.

Hotelowa "Karczma Młyńska" to restauracja, która zaczerpnęła swoją nazwę od Młyna Maria znajdującego się obok hotelu. Szef Kuchni serwuje tu dania tradycyjnej kuchni Dolnego Śląska. Wystrój również nawiązuje do tradycji: elementy sztuki folklorystycznej podkreślają charakter tego miejsca. Karczmę otacza zaciszny ogródek z widokiem na Odrę i Ostrów Tumski.

Hotel jest doskonale skomuniktowany z resztą miasta, położony nieopodal historycznego Ostrowa Tumskiego i stanowi znakomitą bazę do zwiedzania zachwycających zakątków Wrocławia. Pomiędzy wyspami zabytkowego Ostrowa Tumskiego cumuje na Odrze całoroczna restauracja Barka Tumska-Słodowa 10. Przez wielu nazywana najlepśzą restauracją we Wrocławiu z oryginalnym wystrojem, innym na każdym pokładzie, oraz czynną w sezonie wiosenno-letnim kawiarnią na tarasie widokowym.


W skrócie

Klimatyczne uliczki, otoczenie zabytków, niepowtarzalna atmosfera
260 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 24%
Oszczędzasz: 61 zł
Oferta ważna do: 14.06.2021, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Wrocław
Dolnośląskie