Jura Krakowsko-Częstochowska: pokój large dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB i więcej w Hotelu pod Figurą

Hotel

W samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej znajduje się Hotel Pod Figurą, z okien którego podziwiać można ruiny średniowiecznego Zamku Ogrodzieniec. Obiekt jest miejscem na wypoczynek, a także dogodną bazą wypadową do zwiedzania.

Goście mają do dyspozycji miejsca noclegowe w pokojach z telewizorem, dostępem do bezprzewodowego internetu, zestawem kosmetyków, ręczników kąpielowych i więcej.

Na odwiedzających czekają 2 przestronne restauracje – Kryształowa i Zamkowa, w których można rozsmakować się w daniach kuchni polskiej. Menu obfituje w potrawy z dziczyzny, ryb i grzybów. Na miejscu czekają również dania wegetariańskie.

Miłośników turystyki rowerowej ucieszą zapewne liczne trasy, a narciarzy pobliskie stoki.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Ruiny Zamku Ogrodzieniec, którego historia sięga XIV wieku.
  • Szlak Orlich Gniazd – trasa turystyczna o długości 169 km łącząca średniowieczne zamki nazywane Orlimi Gniazdami. Trasa ta otrzymała Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.
  • Kompleks Parku Ogrodzienieckiego – Park Miniatur, Park Doświadczeń Fizycznych, Dom Legend i Strachów, Park Rozrywki oraz Tor Saneczkowy.
  • Park wodny Jura – nowoczesny kompleks basenowy wyposażony w basen sportowy, rekreacyjny, brodzik dla dzieci oraz sauny.
  • Stok narciarski w Cisowej, dwie trasy o długości 700 m oraz 550 m. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szkoła narciarska w jednym miejscu.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój large double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Do marca 2020 Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 23.08.2019. Więcej informacji tutaj.
200 zł od 179 zł
Rabat w wysokości: 10%
Oszczędzasz: 21 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wojska Polskiego 1B, 42-440 Podzamcze

Strona firmowa