Legnica: pokój standard lub triple dla 2 osób lub rodziny z wyżywieniem i bonem do spa w Hotelu Gwarna 4*

Hotel

W samym centrum miasta znajduje się nowoczesny i czterogwiazdkowy Hotel Gwarna. Położony jest on ok. 15 minut jazdy samochodem od Chojnowa i ok. 25 minut od Lubina. Cisza, spokój oraz malownicza panorama Karkonoszy pozwalają tu wypocząć i się zrelaksować.

Przestronne i komfortowe pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, bezpłatny dostęp do internetu, sejf, radio, telewizor, stolik, fotele oraz łazienkę z przestronnym prysznicem i suszarką.

Codziennie można posilić się śniadaniem w hotelowej restauracji albo skorzystać z oferty drink baru.

Hotel oferuje swoim gościom możliwość skorzystania z nowoczesnych i dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. Na wyposażeniu sal są rzutniki, odtwarzacze multimedialne, tablice, nagłośnienie i mikrofony.

Ci, którzy chcą się zregenerować i odpocząć, mogą skorzystać z bogatej oferty spa i wellness. Do dyspozycji gości oddano siłownię, solarium, basen, łaźnię turecką czy grotę solno-jonową.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Park Miejski – najstarszy i największy park miejski (50 ha), położony w centralnej części miasta; wart uwagi jest m.in. kompleks fontann wkomponowany w kompozycje kwiatowe; w parku rośnie około 130 gatunków drzew i krzewów krajowych oraz egzotycznych.
  • Pałac opatów lubiąskich wybudowany w latach 1726-28; obecnie muzeum.
  • Zamek Piastowski – pierwsza murowana warownia na ziemiach polskich; z dawnych czasów zachowały się dwie gotyckie wieże, a na dziedzińcu znajdują się kamienno-ceglane relikty romańskiej kaplicy św. Benedykta i Wawrzyńca.
  • Stary Ratusz – zbudowany w latach 1737-1741 w stylu barokowym.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard lub triple), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * W przypadku dodatkowych pytań możliwy kontakt: tel. +48 76 745 00 00 lub mailowo: [email protected] Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 11.02.2021. Więcej informacji tutaj. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
309 zł od 219 zł
Rabat w wysokości: 29%
Oszczędzasz: 90 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wjazdowa 12, 59-220 Legnica

Strona firmowa