Mazury, Olsztyn: pokój dla 2 osób z wyżywieniem i atrakcjami w Hotelu Manor

Hotel

Hotel Manor zlokalizowany jest na obrzeżach Olsztyna, w otoczeniu lasów, nad brzegiem jeziora Żbik.

Na gości czekają pokoje standardowe i dwupoziomowe, wyposażone m.in. w płaski telewizor 32” z telewizją kablową, dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi oraz łazienkę z wanną lub prysznicem. Każdy pokój posiada balkon lub taras.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni europejskiej i polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem specjałów z Warmii i Mazur.

Wyróżnikiem hotelu jest bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe, które pozwala na aktywne spędzanie czasu (m.in. boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej). Na najmłodszych czeka sala zabaw Bajkolandia z basenem z piłeczkami, zjeżdżalniami i automatami do gier.

W każdą sobotę hotel organizuje zabawę taneczną z DJ-em w sali klubowej. Chwile relaksu zapewnia wizyta w strefie wellness (basen rekreacyjny i basen dla dzieci, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi (dodatkowo płatne), gabinet masażu i sala fitness), a zabawę – sala bilardowa, tenis stołowy i kręgielnia.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zamek kapituły Warmińskiej w Olsztynie – średniowieczna siedziba kapituły warmińskiej; obecnie zdobi olsztyńską starówkę.
  • Brama Górna – ostatnia zachowana z bram w murach obronnych Olsztyna.
  • Kanał Ostródzko-Elbląski – rozwiązanie techniczne unikalne w skali Europy. Przemyślny system śluz i pochylni niweluje 100-metrową różnicę wody.
  • W sąsiedztwie hotelu znajduje się gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie pobytu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
299 zł od 270 zł
Rabat w wysokości: 9%
Oszczędzasz: 29 zł
Oferta ważna do: 04.06.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Kanarkowa 47, 11-041 Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Strona firmowa