Okolice Warszawy: pokój dla 2 os. z wyżywieniem HB i dostępem do aquacentrum w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel 4*

Hotel

Czterogwiazdkowy MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel zlokalizowany jest 6 km od Warszawy, przy zjazdach z tras A2 i S8. Z Lotniska Chopina można tu dotrzeć zaledwie w 15 minut.

Do dyspozycji gości oddano klimatyzowane pokoje i apartamenty. Każdy z nich wyposażono w telewizor z płaskim ekranem, sejf, minibar, a także łazienkę z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

W hotelowej restauracji George Sand goście mogą rozsmakować się w daniach kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej. W menu nie brakuje również dań polskich. Nad jakością przygotowywanych potraw czuwa szef kuchni Mariusz Pietrzak.

Miłośnicy wodnego szaleństwa mają do dyspozycji Aquacentrum zlokalizowane 200 m od hotelu. Odwiedzający mogą korzystać z basenu sportowego, basenu do nauki pływania, 60-metrowej zjeżdżalni, sztucznej rzeki, jacuzzi oraz suchej sauny.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z wejściem ozdobionym witrażem przedstawiającym postać Chrystusa Pantokratora.
  • Stare Miasto w Warszawie – wpisane na listę UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
  • Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie – zostało otwarte w sześćdziesiątą rocznicę wybuchu Powstania.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój twin lub executive twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 14.10.2019. Więcej informacji tutaj.
192 zł od 229 zł
Rabat w wysokości: 19%
Oszczędzasz: 37 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki, MAZOWIECKIE

Strona firmowa