Okolice Wrocławia: pokój standard dla 2 osób lub rodziny z opcją śniadania w Q Hotel Plus Wrocław Bielany 4*

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Nowoczesny Q Hotel Plus Wrocław Bielany 4* znajduje się w Bielanach Wrocławskich, a dojazd do centrum Wrocławia oraz lotniska zajmuje zaledwie 15 min.

Obiekt oferuje 201 komfortowych pokojów o różnym standardzie. Znaleźć w nich można m.in. wygodne meble, telewizor i Wi-Fi.

Do dyspozycji gości oddano trzy restauracje: śniadaniową i à la carte na parterze oraz Tarasovą, która znajduje się na najwyższym piętrze hotelu, dzięki czemu można stąd podziwiać panoramę miasta.

Warto dodać, że obiekt dysponuje 3700 m² powierzchni konferencyjno-eventowej z możliwością wydzielania 19 niezależnych sal konferencyjnych.

Szczegóły zakwaterowania:

Pokój standard double

 • Standardowe obłożenie: 2 osoby
 • Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko w wieku 7-12 lat + 1 dziecko do 6 lat
 • Warunki dla dodatkowych osób:
  • dziecko do 6 lat: bezpłatnie, na łóżku z rodzicami, ze śniadaniem
  • dziecko od 7 do 12 lat włącznie: uwzględnione w niektórych opcjach, ze śniadaniem

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Ogród japoński – zachwyca egzotyczną roślinnością i niepowtarzalną architekturą. Można tu podziwiać m.in. oryginalne japońskie latarnie, kaskady i pawilon herbaciany.
 • Plac Solny – jego historia sięga 1242 r. Jest otoczony zabytkowymi kamienicami, a znajduje się tu m.in. stylizowany secesyjnie dawny Dom Handlowy z 1905 roku.
 • Rynek Główny – odbywają się tutaj występy muzyków i mimów oraz prezentowane są prace lokalnych malarzy, rzeźbiarzy i rysowników. Znajdująca się tutaj fontanna zbudowana ze szklanych płyt jest jednym z symboli miasta.
 • Ogród zoologiczny – najstarsze i największe zoo w Polsce, gdzie można zobaczyć ok. 900 gatunków zwierząt ze wszystkich zakątków kuli ziemskiej.
 • Pałac Królewski – zwany także zamkiem królów pruskich.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Terminy do 30.11.2022. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
313 zł od 349 zł
Rabat w wysokości: 11%
Oszczędzasz: 36 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Szwedzka 7, 55-040 Bielany Wrocławskie

Strona firmowa