Pergamin Royal Apartments

Pergamin Royal Apartments to hotel mieszczący się w pięknej kamienicy znajdującej się w samym sercu krakowskiego starego miasta. Doskonała lokalizacja obiektu umożliwia gościom odkrywanie urokliwych uliczek historycznego centrum pierwszej stolicy Polski. W pobliżu znajdują się także główne atrakcje Krakowa, takie jak Rynek Główny, Brama Floriańska, Zamek Królewski na Wawelu, czy Teatr im. Juliusza Słowackiego.

Hotel oferuje swoim gościom 14 stylowo zaprojektowanych pokoi wyposażonych w prysznic oraz toaletę. Do dyspozycji gości w apartamentach znajduje się m. in. klimatyzacja, Wi-Fi, telewizor, sejf, czajnik, ekspres do kawy, filiżanki i minibar. Wszystkie pokoje urządzone zostały z myślą o komforcie gości oraz z założeniem, aby umożliwić im nieograniczony relaks i odpoczynek.

Pergamin Royal Apartments to idealny wybór dla osób mających chęć poznać najskrytsze uliczki krakowskiego Starego Miasta. Okoliczne zabytki i atrakcje zapewnią odwiedzającym niepowtarzalne wrażenia i niezapomniane wspomnienia. Hotel zaś gwarantuje najwyższą jakość usługi, a co za tym idzie – zadowolenie gości.


W skrócie

Pergamin Royal Apartments gwarantuje najwyższą jakość usługi, a co za tym idzie ? zadowolenie gości
1497 zł od 124 zł
Rabat w wysokości: 92%
Oszczędzasz: 1373 zł
Oferta ważna do: 21.01.2020, 12:04
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Kraków
Małopolskie