Platinum Hotel & Residence Wilanów

Platinum Hotel & Residence Wilanów, znajduje się w Warszawie, w spokojnej i zacisznej części miasta. Sam obiekt położony jest na terenie specjalnie zaaranżowanym w różnorodną roślinność, stanowi ona 70 % całej powierzchni działki. Przebywający tam goście mają możliwość podziwiania i przebywania pośród natury, tym samym mogą zrelaksować się i odpocząć od zgiełku otaczającego ich miasta. Wnętrze obiektu jest zaprojektowane w stylu skandynawskim i ukazuje prostotę zastosowanego stylu.

Apartamenty urządzone są w imię zasady „Less is more”, tym samym położony został nacisk na prostotę, funkcjonalność i naturalność wykorzystywanych materiałów. Dlatego też wyposażone są wyłącznie w najpotrzebniejsze meble i sprzęt, bez zbędnych dodatków. Na stanie znajduje się wygodne łóżko, biurko, telefon, telewizor, internet bezprzewodowy, sejf, indywidualnie sterowana klimatyzacja, oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W apartamentach z aneksem kuchennym dodatkowo mieści się mini-lodówka, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zlewozmywak, okap oraz niezbędna zastawa stołowa i kuchenna. Każde studio posiada prywatną łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową, zestaw kosmetyków, ręczniki oraz suszarkę do włosów.

Goście Platinum Hotel & Residence Wilanów mają możliwość bezpłatnego skorzystania z nowoczesnej i dobrze wyposażonej siłowni. Znajduje się w niej sprzęt cardio, siłowy oraz zestaw akcesoriów firmy Matrix.


W skrócie

Nowoczesny i niekonwencjonalny obiekt w stylu skandynawskim
134 zł od 126 zł
Rabat w wysokości: 6%
Oszczędzasz: 8 zł
Oferta ważna do: 24.02.2020, 12:08
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Warszawa
Mazowieckie