Raszyn k. Warszawy: pokój classic/deluxe dla 2 osób z BB lub HB, basenem, sauną i więcej w Falenty Biznes i Wypoczynek

Hotel

Falenty Biznes i Wypoczynek to miejsce, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, ciesząc się pięknem Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie, a jednocześnie korzystać z wszelkich atrakcji stolicy – obiekt położony jest ok. 15 km od centrum Warszawy.

Na gości czekają komfortowo wyposażone pokoje z łazienką, telewizorem oraz bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego internetu.

W Falenty Biznes i Wypoczynek znajdują się m.in.: Lobby&Bar oraz restauracja, basen i 14 sal szkoleniowo-konferencyjnych. Obiekt oferuje też udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – specjalnie przystosowane pokoje i podjazdy.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stare Miasto w Warszawie – wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. 
  • Zamek Królewski – obok funkcji muzealnych pełni także rolę reprezentacyjną – uważa się go za symbol stolicy. 
  • Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-parkowy założony w XVIII wieku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wspaniały zespół architektury polskiej doby klasycyzmu stanisławowskiego. 

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double classic lub deluxe double/twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 23.09.2019. Więcej informacji tutaj.
347 zł od 239 zł
Rabat w wysokości: 31%
Oszczędzasz: 108 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Al. Hrabska 4B, 05-090 Raszyn

Strona firmowa