Mielno: apartament dla 2 lub 4 osób ze śniadaniem i dostępem do spa w VacationClub™

Apartamenty

Nowoczesne apartamenty sieci VacationClub™ zlokalizowane są w Mielnie, zaledwie 300 m od morza.

Apartamenty składają się z sypialni, przestronnego salonu, łazienki z kabiną prysznicową oraz aneksu kuchennego. Goście mają do dyspozycji Wi-Fi oraz telewizor.

Odwiedzający VacationClub™ mogą bezpłatnie korzystać ze strefy spa w Hotelu Meduza, w której znajdują się: kryty basen z hydromasażem i kaskadą wodną, pomieszczenia do relaksu, jacuzzi, podgrzewane kamienne łóżka, minisiłownia oraz strefa saun.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Latarnia morska w Gąskach – zbudowana w latach 1877-1878 z widokiem m.in. na Bałtyk, osadę rybacką Chłopy i Sarbinowo.
  • Trójrzędowa Aleja Lipowa ze 150-letnimi lipami – wiodąca od Mielna do Mielenka.
  • Pomnik Jelenia na skwerku przy urzędzie gminy – każdy, kto odwiedza Mielno, powinien sobie zrobić z nim zdjęcie.
  • Pomnik Morsa przy wejściu na plażę – w 2010 r. w Mielnie pobito rekord Guinnessa w kategorii „Największe zanurzenie misiów polarnych”.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (apartament z 1 sypialnią), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 1,80 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
od 229 zł
Oferta ważna do: 07.05.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Pionierów 6, 76-032 Mielno, ZACHODNIOPOMORSKIE

Strona firmowa